יש המסווגים את בני האדם על פי העדפות הרחצה שלהם , חובבי האמבטיות הנינוחות לעומת מעדיפי המקלחות המרעננות, אולם בדירות רבות המרחב הפיזי אינו מאפשר בחירה ומחייב התקנת מקלחון.

בחדרי רחצה גדולים במיוחד בהם השטח לניצול מקסימלי ישנה אפשרות להתקין זה לצד זה אמבטיה ומקלחון. בשני המקרים חשוב מאוד להתקין את המקלחון לפי מידה, זאת על מנת שניצול השטח יהיה אופטימאלי. כמו כן יש לקחת בחשבון את מיקום כל אחד מהאמצעים, את גיל וסטטוס המשתמשים במקלחון (קשישים, ילדים וכו') ולעצב אותו באופן הנוח והקל ביותר לשימוש.

 

כיצד יודעים מהן המידות המדויקות?

דרך אחת לוודא כי המקלחון ישתלב היטב בחדר הרחצה היא למדוד היטב את החדר ולשרטט על דף את המבנה תוך הקפדה על קנה מידה מדויק ועל מיקום החפצים השונים הנמצאים בו (דוגמת כיור וכו'). עם התרשים ניתן להגיע אלינו ל"הוברמן מקלחונים" ואנחנו נציג לכם שלל אפשרויות ודגמים של מקלחונים לפי מידה המתאימים לחדר הרחצה שלכם.

דרך נוספת ליהנות ממקלחון לפי מידה היא קבלת השירות "עד הבית", במסגרתו אנחנו מגיעים אליכם, בוחנים מקרוב את המרחב שעומד לרשות המקלחון המיועד וממליצים לכם על המקלחונים הטובים ביותר עבורכם. בין השאר תמצאו אצלנו מקלחונים איכותיים במיוחד תוצרת פרופילון, גלאסיקה וסניטק והכל במגוון רחב של מידות.

לצד מבחר הדגמים הקיימים בקטלוג, אם במקרה לא מצאתם דגם שמתאים פיקס לחדר הרחצה האידיאלי כפי שהוא מצטייר בדמיונכם, תוכלו להזמין אצלנו גם מקלחון לפי מידות ספציפיות וליהנות ממקלחות מרנינות במיוחד.

 

סוגי דלתות ופתיחתן

מרכיב חשוב נוסף במקלחון לפי מידה הוא הדלתות ואופן הפתיחה שלהן. אופציה אחת, המתאימה במיוחד לחללים צרים יחסית, היא צמד דלתות מתקפלות המבטיחות פתיחה מקסימלית וגישה נוחה אל המקלחון.

מקלחונים לפי מידה אחרים מצוידים בדלתות הזזה (ובמיוחד מקלחונים פינתיים), וישנם גם מקלחונים לפי מידה המגיעים עם דלתות הנפתחות כלפי חוץ – חשוב לוודא כי תנאי החדר משאירים מספיק מקום לדלת להיפתח לרווחה בטרם הרכישה!

הוברמן מקלחונים, לשרותכם!

אנו בחברת הוברמן מקלחונים מאמינים כי מקצועיות ושירות איכותי הם חלק בלתי נפרד מהמוצר אותו רכשתם. מזה למעלה מ-40 שנה אנו מעצבים, מייצרים ומתקינים מקלחונים בכל סדר גודל, עבור לקוחות פרטיים ועסקיים.

צוות הוברמן ילווה אתכם לאורך כל הדרך, משלב בחירת המקלחון האידיאלי עבור חדר האמבט שלכם ועד לשלב ההתקנה. אנו מעניקים שירות אישי לכל לקוח ולכן כמו שציינו קודם לכן מעדיפים להגיע ישירות אליכם הביתה. צוות אנשי המקצוע של הוברמן מודדים ובודקים את השטח ולאחר מכן נוכל יחד אתכם לעצב על פי טעמכם את המקלחון עצמו.

למידע נוסף, הצעת מחיר או כל שאלה מקצועית אחרת התקשרו עוד היום ונציג החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת, 0577533732

פרטי יצירת קשר

נייד: 050-8308831

פקס: 03-9363314

אימייל: 

כתובת: כנרת 30 שערי תקווה