שוק המקלחונים השתכלל מאוד בשנים האחרונות. לא רק ההיצע התרחב משמעותית, אלא גם המנעד של מחירי מקלחונים, שמשתרע בין כמה מאות שקלים לבין כמה וכמה אלפי שקלים כשמדובר בדגמים יוקרתיים.

באופן טבעי, כשניצבים מול מבחר רחב של סוגי מקלחונים מחיר הוא פקטור משמעותי, ובדומה לפריטי ריהוט אחרים, ובעצם לכל מוצר, לא תמיד יקר יותר פירושו איכותי יותר ומועיל יותר, אם כי מצד שני גם רכישה אך ורק על סמך מחירי מקלחונים, כלומר העדפת האופציה הזולה ביותר, היא אכן גם המשתלמת ביותר.

 

איך לבחור מקלחונים?

בבחירת מקלחונים מחירים ועלויות התקנה הם רק פקטור אחד מיני רבים, כשחשוב לא פחות, ובמקרים מסוימים אף יותר, לוודא כי המקלחון מתאים לחדר הרחצה מבחינת המימדים, מבחינת המראה שלו וכן מבחינת השילוב בינו לבין שאר הפריטים בחדר.

עבור יצרני מקלחונים מחיר הוא פקטור משמעותי יותר, באופן טבעי, אולם אנשי מקצוע רציניים יודעים כי הדרך היחידה להפוך עסק למשגשג היא לא באמצעות רווח מיידי אך חד פעמי באמצעות מכירת מוצרים יקרים ולא מתאימים – אלא באמצעות מתן שירות איכותי שמבטיח לקוחות מרוצים שממליצים למכריהם, שימליצו גם הם למכריהם וכך הלאה.

לא תמיד קל לזהות את נותני השירות האיכותיים, ועל כן מומלץ לבקר בכמה וכמה חנויות, לבחון שלל מקלחונים מחירים ודגמים כמו גם לסמוך על האינטואיציה שלכם בבואכם לבחור את המקום בו תרכשו מקלחון.

 

איך לבחור מתקין מקלחונים?

גם בבחירת מתקין מקלחונים מחירים הם מרכיב משמעותי – אך לא היחידי. מחירי מקלחונים, כאמור, עשויים להגיע גם לאלפי שקלים, ולהתקנה רשלנית של מקלחונים מחיר כבד עד כדי הורדה לטמיון של ההשקעה במקלחון ועוגמת נפש רבה.

כדאי להתייעץ עם היצרן שאצלו בחרתם לרכוש את המקלחון (או המשווק) – אם בחרתם נכון אותו, הוא יפנה אתכם גם אל האדם המתאים ביותר להתקין עבורכם את המקלחון וכך תבטיחו לעצמכם הנאה מקסימלית.

הוברמן מקלחונים, לשרותכם!

אנו בחברת הוברמן מקלחונים מאמינים כי מקצועיות ושירות איכותי הם חלק בלתי נפרד מהמוצר אותו רכשתם. מזה למעלה מ-40 שנה אנו מעצבים, מייצרים ומתקינים מקלחונים בכל סדר גודל, עבור לקוחות פרטיים ועסקיים.

צוות הוברמן ילווה אתכם לאורך כל הדרך, משלב בחירת המקלחון האידיאלי עבור חדר האמבט שלכם ועד לשלב ההתקנה. אנו מעניקים שירות אישי לכל לקוח ולכן מגיעים אליכם, מודדים ובודקים את השטח ולאחר מכן מעצבים על פי טעמכם את המקלחון עצמו, בוחרים את סגנון הפתיחה (שתי דלתות, דלת אחת, כלפי חוץ או פנים וכו'), את מראה דלתות הזכוכית (זכוכית לבנה, שקופה, מחוספסת או חלקה וכו'), את גובה ועומק האמבטיון ועוד.

למידע נוסף, הצעת מחיר או כל שאלה מקצועית אחרת התקשרו עוד היום ונציג החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת, 0577533732

פרטי יצירת קשר

נייד: 050-8308831

פקס: 03-9363314

אימייל: 

כתובת: כנרת 30 שערי תקווה