מקלחון זכוכית

כמעט כל מקלחון הנמכר בארץ הוא מקלחון זכוכית. ב"הוברמן מקלחונים" תמצאו מבחר רחב במיוחד של מקלחוני זכוכית, ברמה גבוהה במיוחד ובמחיר שיאפשר לכם רכישת מקלחון איכותי ואסתטי להפליא.

 

זכוכית למקלחון – שקופה או חלבית?

אחת הדילמות המרכזיות איתן תתמודדו בבואכם לבחור מקלחון זכוכית (ושלגביה נשמח כמובן לספק לכם מידע יקר ערך המבוסס על הניסיון העשיר שלנו) היא סוג הזכוכית – שקופה או חלבית.

זכוכית חלבית מעניקה רמת פרטיות גבוהה יותר, שכן לא ניתן כמעט לראות דרכה, ועל כן היא אופיינית למקלחוני זכוכית השוכנים בדירות המיועדות לשותפים.

זכוכית שקופה משרה סביבה אווירת פתיחות ובהירות – חשוב לנקותה היטב באופן סדיר על-מנת שיופייה לא ייפגם. אופציה שהופכת יותר ויותר פופולארית בשנים האחרונות היא הוספת עיטורים או ציורים שונים לדלתות הזכוכית – ובמקרה זה אין גבול לאפשרויות העומדות בפניכם, ואתם מוזמנים לתת דרור לדמיון וליהנות מחדר רחצה רב רושם וייחודי.

 

חשיבות הבטיחות

החיסרון העיקרי של מקלחון זכוכית הוא סכנת ניפוץ הדלת במקרה שמישהו מועד במהלך המקלחת ונופל חלילה לכיוונה, או לחלופין כאשר חפץ כלשהו פוגע בה וכו' – אולם גם לחיסרון זה נמצא זה מכבר מענה שבזכותו מקלחונים מזכוכית הם לא רק נאים לעין ושימושיים מאוד אלא גם בטיחותיים: זכוכית מחוסמת.

הזכוכית המחוסמת עוברת תהליך מיוחד ובו מחממים את חומר הגלם שלה חימום לטמפרטורה גבוהה בצורה מיוחדת ולאחר מכן מבצעים קירור מהיר באמצעות לחץ. תהליך זה מבטיח כי גם במקרה של פגיעה קשה במיוחד במקלחוני זכוכית ההתנפצות תהיה כזו שהחלקים יהיו בעלי קצוות מעוגלים שאינם חדים כמו במקרה של ניפוץ זכוכית רגילה ועל כן הסכנה פחותה בצורה משמעותית.

עובייה של זכוכית מחוסמת המשמשת למקלחונים מזכוכית נע ברוב המקרים בין 6 מ"מ לבין 8 מ"מ,

הוברמן מקלחונים, לשרותכם!

אנו בחברת הוברמן מקלחונים מאמינים כי מקצועיות ושירות איכותי הם חלק בלתי נפרד מהמוצר אותו רכשתם. מזה למעלה מ-40 שנה אנו מעצבים, מייצרים ומתקינים מקלחונים בכל סדר גודל, עבור לקוחות פרטיים ועסקיים.

צוות הוברמן ילווה אתכם לאורך כל הדרך, משלב בחירת המקלחון האידיאלי עבור חדר האמבט שלכם ועד לשלב ההתקנה. אנו מעניקים שירות אישי לכל לקוח ולכן מגיעים אליכם, מודדים ובודקים את השטח ולאחר מכן מעצבים על פי טעמכם את המקלחון עצמו, בוחרים את סגנון הפתיחה (שתי דלתות, דלת אחת, כלפי חוץ או פנים וכו'), את מראה דלתות הזכוכית (זכוכית לבנה, שקופה, מחוספסת או חלקה וכו'), את גובה ועומק האמבטיון ועוד.

למידע נוסף, הצעת מחיר או כל שאלה מקצועית אחרת התקשרו עוד היום ונציג החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת, 0577533732

פרטי יצירת קשר

נייד: 053-7533732

פקס: 03-9363314

אימייל: 

כתובת: כנרת 30 שערי תקווה