מקלחונים מעוצבים

פעם קראנו להם "דוש" והשתמשנו בהם בתור פיתרון פרקטי לחלל קטן שלא מאפשר הכנסת אמבטיה – היום רבים מאיתנו נהנים ממקלחונים מעוצבים להפליא שמספקים לא רק חווית רחצה מפנקת יותר אלא גם מחזה נעים במיוחד לעין.

המרכיבים המשמעותיים ביותר בעיצוב מקלחוניםיוקרתיים הם חומרים איכותיים וגימור ללא פשרות, בדיוק כפי שתמצאו ב"הוברמן מקלחונים" – שילוב שכזה משווה לכל מוצר מראה מרשים, ובפרט למקלחונים. בהקשר זה חשוב לציין גם את התקנת המקלחון, שכן אין טעם להשקיע במקלחונים מעוצבים ואז לפנות לאיש מקצוע שאינו מיומן ואינו בעל ניסיון מספיק בהרכבת מקלחונים.

 

המראה המינימליסטי או שלל צבעים וקישוטים?

המגוון הנרחב של מקלחונים מעוצבים שתמצאו ב"הוברמן מקלחונים" מאפשר לכל אדם למצוא את הדגם היפה ביותר בהתאם לטעמו ולהעדפותיו. חובבי המראה המינימליסטי יוכלו לבחור מקלחון בעל קווים ישרים ונקיים, עם זכוכית שקופה (או חלבית) ללא תוספות וקישוטים. מי שמבקש לייצר מראה ייחודי ולהביע את עצמו גם באמצעות המקלחון יוכל להגשים את חזונו בשלל דרכים, ובהן דלתות זכוכית בגוונים שונים ועליהן הדפסי פרחים, ציורים כבקשתו או כל קישוט אחר העולה בדמיונו. גם ברצפת המקלחון ניתן להשקיע ולבחור, למשל, בפסיפס צבעוני, ודרך נוספת להפוך את המקלחון לאטרקטיבי במיוחד היא להתקין בו גוף תאורה ייחודי.

 

סינרגיה עם חדר הרחצה והבית

עיצוב מקלחונים מוצלח מחייב לא רק יצירתיות ותפישה אסתטית מפותחת אלא גם תשומת לב להתאמת אופי המקלחון ועיצובו למראה של חדר הרחצה באופן כללי. מי שלא ניחן בחוש אסתטי מוזמן להיעזר בנו על-מנת ליצור סינרגיה (שילוב ואיזון גם יחד) מנצחת בחדר הרחצה.

בנוסף, כדאי להשקיע תשומת לב בעת בחירת אחד מבין הדגמים הרבים של מקלחונים מעוצבים להתאמה של המקלחון לאופיו של הבית באופן כללי, כך שהזרימה בין המרחבים השונים בבית תהיה אופטימאלית וכל כניסה למקלחת תהפוך אתכם לא רק לנקיים אלא גם למלאי נחת.

 

הוברמן מקלחונים, לשרותכם!

אנו בחברת הוברמן מקלחונים מאמינים כי מקצועיות ושירות איכותי הם חלק בלתי נפרד מהמוצר אותו רכשתם. מזה למעלה מ-40 שנה אנו מעצבים, מייצרים ומתקינים מקלחונים בכל סדר גודל, עבור לקוחות פרטיים ועסקיים.

צוות הוברמן ילווה אתכם לאורך כל הדרך, משלב בחירת המקלחון האידיאלי עבור חדר האמבט שלכם ועד לשלב ההתקנה. אנו מעניקים שירות אישי לכל לקוח ולכן מגיעים אליכם, מודדים ובודקים את השטח ולאחר מכן מעצבים על פי טעמכם את המקלחון עצמו, בוחרים את סגנון הפתיחה (שתי דלתות, דלת אחת, כלפי חוץ או פנים וכו'), את מראה דלתות הזכוכית (זכוכית לבנה, שקופה, מחוספסת או חלקה וכו'), את גובה ועומק האמבטיון ועוד.

למידע נוסף, הצעת מחיר או כל שאלה מקצועית אחרת התקשרו עוד היום ונציג החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת, 0577533732

פרטי יצירת קשר

נייד: 050-8308831

פקס: 03-9363314

אימייל: 

כתובת: כנרת 30 שערי תקווה