אמבטיונים

חדר הרחצה הביתי הוא אחד המקומות היותר שימושיים בכל בית שכן מי מאתנו אינו מתקלח מדי יום, ובטח שמדובר בחדר בו יש כמה רגעים של פינוק מדי יום בעת המקלחת וניקוי הראש משאר חיי היום יום העמוסים בקרב רובנו.

בעוד במשך שנים רבות שטח הרחצה היה מבוסס על אפשרות של עמידה בלבד בתוך מקלחת צרה או עמידה \ שכיבה לחוצה בתוך אמבט בעל איטום של וילון בד או ניילון כלשהו, הרי שכיום הטרנד אליו רבים עוברים הוא זה של אמבטיונים מעוצבים ונוחים לשימוש.

מהם אמבטיונים?

אמבטיונים הם יחידות אמבט מעוצבים בעלי איטום של דלתות זכוכית ומסגרת נירוסטה איכותית. אמבטיון שכזה מאפשר כמובן את השימוש בו לצרכי רחצה אך בהחלט מוסיף למימד של הפינוק בעת פעילות זו.

אמבטיונים מגיעים במגוון צורות ועיצובים כאשר הפופולאריים שבהם נחלקים בין סוגי המעטפת האוטמת את שטח הרחצה של האמבט. ניתן ליצור אטימה חלקית באמצעות זכוכית מחוסמת הכוללת כנף על גבי ציר פרפר המאפשר בעיקר סגירה של בריחת מים מהאמבט לשאר חדר הרחצה, ניתן לבחור באטימה מלאה שמבוססת על דופן קבועה ודלת אחת או שתיים המאפשרות פתיחה וסגירה של האמבט או שתי דפנות צדדיות קבועות ושתי דלתות מרכזיות הנפתחות ונסגרות בצורת כנף של זכוכית מחוסמת.

היתרונות של אמבטיונים

כאשר ניתן לשכב בניחותא במרחבי האמבטיון, ליהנות מהאדים החמים של המים אשר נאגרים בשטח הרחצה בלבד בזכות האטימה האיכותית ובעיקר ליהנות משאר חדר הרחצה נקי ממים שנשפכו או הותזו החוצה, ההנאה גוברת ללא כל ספק.

פרטי יצירת קשר

נייד: 050-8308831

פקס: 03-9363314

אימייל: 

כתובת: כנרת 30 שערי תקווה